SP nr1


Idź do treści

arch. sukcesy uczniów

archiwum

SUKCESY POZASZKOLNE UCZNIÓW W ROKU SZK. 2014/2015
POD KIERUNKIEM POSZCZEGÓLNYCH NAUCZYCIELI:



Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem mgr Mirosławy Szostak:


Michał Krysiak nagroda specjalna w I Międzypowiatowym Konkursie Fotograficznym „MAGIA DZIKICH ZWIERZĄT - PORTRETY” w WODN w Zgierzu w kategorii szkół podstawowych
Łucja Motyl wyróżnienie w I Międzypowiatowym Konkursie Fotograficznym „MAGIA DZIKICH ZWIERZĄT - PORTRETY” w WODN w Zgierzu w kategorii szkół podstawowychZasada wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Lubelszczyzna w legendach”Jędrzejewska i Adrian Florczak I miejsce w XIII Gminnym Konkursie Literackim „W świecie książek Małgorzaty Musierowicz”
Maja Jędrzejewska i Adrian Florczak III miejsce ex-aequo w Gminnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”Bolechowicz III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Koźlu- „ Polska i Polacy w poezji”łgorzata Wiśniewska wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Koźlu „ Polska i Polacy w poezji”


Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem mgr Ewy Olszewskiej


Paulina Kowalska - I miejsce w konkursie "Twórcy czterech kultur dzieciom"
Nadia Bolechowicz - II miejsce w konkursie "Twórcy czterech kultur dzieciom"
Paulina Kowalska - II miejsce w konkursie "I muzyka wokół nas rozkwita, choć nie widać żadnego muzyka"
Maciej Szulczewski - finalista 8 miejsca w konkursie "I muzyka wokół nas rozkwita, choć nie widać żadnego muzyka"
Nominacja grupy Stryk Pstryk do X Spotkań Misrzów Teatru w Pacanowie
Paulina Kowalska I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Koźlu- „ Polska i Polacy w poezji”
Martyna Dziewulska I miejsce w gminnym literackim konkursie "Najbardziej nieprawdopodobne historia" w Niesułkowie
Maria Gadomska III miejsce w gminnym literackim konkursie "Najbardziej nieprawdopodobne historia" w Niesułkowie
Paulina Kowalska i Zofia Piestrzeniewicz - I miejsce w gminnych eleiminacjach "Świerszczykowych wierszyków"
Paulina Kowalska I miejsce w finale Świerszczykowych wierszyków w Łodzi
Paulina Kowalska - II miejsce w X Konkursie Recytatorskim Twórczości ks. Jana Twardowskiego w Warszawie
Zofia Piestrzeniewicz - III miejsce w X Konkursie Recytatorskim Twórczości ks. Jana Twardowskiego w Warszawie
Maciej Szulczewski - wyróżnienie w X Konkursie Recytatorskim Twórczości ks. Jana Twardowskiego w Warszawie


Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem mgr. Zbigniewa Jędrzejczaka

Quiz patriotyczny podczas Gminnego Pikniku Biało-Czerwonego:
I miejsce Maria Gadomska,
II miejsce Jakub Wiankowski,
III miejsce Małgorzata Wiśniewska

Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem mgr Małgorzaty Nowak

IV Gminny Konkurs Języka Niemieckiego pt. „Rund um die Schule”.
II miejsce – Maja Jędrzejewska (kl. VI) i Aleksander Kucharski (kl. V)
III miejsce – Adrian Florczak (kl. VI) i Dawid Głowacki (kl. V)


Sukcesy uczniów pod kierunkiem mgr Renaty Chabros

XXII Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus- Matematyka :
Adrian Florczak z klasy VI została laureatem
I stopnia z wyróżnieniem ( 100pkt na 100 możliwych do zdobycia)
Małgorzata Wiśniewska z klasy VI została laureatem
I stopnia ( 96 pkt na 100 możliwych do zdobycia)
Marcin Kamiński z klasy IV została laureatem
II stopnia ( 92 pkt na 100 możliwych do zdobycia)
Maciej Szulczewski i Krystian Piechucki z klasy V zostali laureatami
III stopnia ( 88 pkt na 100 możliwych) XXIII Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus- Matematyka :
Adrian Florczak z klasy VI została laureatem
I stopnia ( 96pkt na 100 możliwych do zdobycia)Pietrasiak z klasy IV została laureatką I stopnia ( 96 pkt na 100 możliwych do zdobycia)

Małgorzata Wiśniewska z klasy VI została laureatem II stopnia ( 92 pkt na 100 możliwych do zdobycia).


Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem mgr Beaty Florczak


Konkurs gminny „Kartka urodzinowa dla misia”- Roksana Skowrońska – II miejsce
Jan Dąbrowski- III miejsce
Gminny konkurs „Wielkanocna wycinanka”- Maciej Chojnacki- I miejsce
Gminny konkurs „Zapobiegamy pożarom”- Paulina Kowalska- II miejsce
Martyna Pietrasik- wyróżnienie
Amelia Kurczewska - wyróżnienie
Gminna Olimpiada Ekologiczna- drużynowo III miejsce (Jan Dąbrowski)
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Zabierz mnie tam wyobraźnią”- Paulina Kowalska- wyróżnienie

Osiągnięcia uczniów kl. IIa pod kierunkiem mgr Romualdy Biskup:

I miejsce (konkurencja zespołowa) zdobył Bartosz Florczak w Gminnej Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej
I miejsce dla klasy IIa - konkurs gminny "Familiada Biblioteczna"
II miejsce dla Julii Jędrzejczak w konkursie plastycznym organizowanym przez OKIR w Strykowie
II miejsce dla Miłosza Banasiaka i Karoliny Łysoń w konkursie recytatorskim "Świerszczykowe wierszyki" w etapie gminnym

Osiągnięcia uczniów kl. IIb pod kierunkiem mgr Jadwigi Witkowskiej:

III miejsce (konkurencja zespołowa) - Kacper Natkański w Gminnej Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej
II miejsce dla Piotra Gwoździńskiego w konkursie plastycznym organizowanym przez OKIR w Strykowie

Osiągnięcia uczniów kl. III pod kierunkiem mgr Joanny Tokarskiej:

I miejsce (konkurencja zespołowa)- Julia Stankiewicz w Gminnej Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej
III miejsce ( konkurencja zespołowa) - Kornel Lewandowski w Gminnej Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej
II miejsce zespołowo dla Julii Stankiewicz, Zuzanny Błaszczyk i Kornela Lewandowskiego w Gminnym Konkursie Ekologicznym w Koźlu
II miejsce w Gminnym Konkursie "Tęga Głowa" w ZS nr 1 - zespołowo: Alicja Ciołek, Julia Rosak, Kornel Lewandowski
I miejsce i wyróżnienie dla Kornela Szostakiewicza i Kornela Lewandowskiego w gminnym konkursie plastycznym "Stop pijanym kierowcom"

Osiągnięcia uczniów klasy Ib pod kierunkiem mgr Anny Kozioł

I miejsce (konkurencja zespołowa) zdobyła Agata Szczepaniak w Gminnej Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej
II miejsce w konkursie recytatorskim "Świerszczykowe wierszyki" w etapie gminnym - Aleksander Trzepocki




Sukcesy pozaszkolne naszych uczniów w roku szkolnym 2013/2014

Sukcesy uczniów pod kierunkiem mgr Renaty Chabros

Adrian Florczak uczeń klasy piątej awansował do finału Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Pangea”
Wiktoria Głowacka uczennica klasy VIa została laureatką I stopnia z wyróżnieniem, Maciej Szulczewski został laureatem I stopnia z wyróżnieniem, Kacper Olszewski został laureatem I stopnia, Natalia Chabros została laureatką III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes – Matematyka.



Sukcesy uczniów pod kierunkiem mgr Ewy Olszewskiej

Sukcesy Kacpra Olszewskiego:

Grand Prix na 12. Międzynarodowym Festiwalu Kultury Dziecięcej Pacanów – Norwegia 2014 – VIII Spotkania Mistrzów Teatru (monodramem „Rowerek”)
Nagroda Dziecięcego Jury w VIII Spotkaniach Mistrzów Teatru w Pacanowie
I miejsce w XIII Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Radomsku za monodram „Rowerek” (konkurs o randze wojewódzkiej)
Laureat XXIII Bałuckich Spotkań Recytatorskich w Łodzi
III miejsce w Otwartym Konkursie Recytatorskim „Mały Książę” org. przez MDK im. Małego Księcia w Ozorkowie
Laureat III miejsca w grupie wiekowej klas IV – VI w XV Konkursie Recytatorskim „Potyczki z Tuwimem” pod honorowym patronatem Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łodzi
I miejsce wśród uczniów klas VI w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Twórcy czterech kultur dzieciom” – konkurs pod honorowym patronatem Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łodzi
Wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Turnieju Literackim „Bajka ekologiczna”.

II miejsce w IX ogólnopolskim konkursie recytatorskim twórczości ks. Jana Twardowskiego w kategorii klas IV -VI
II miejsce w V Ogólnopolskim Janowym Konkursie Literackim

Sukcesy Pauliny Kowalskiej:
1. miejsce w Ogólnopolskim Harcerskim Konkursie Recytatorskim "Strify o Ojczyźnie" w Łodzi
Laureatka XXIII Bałuckich Spotkań Recytatorskich w Łodzimiejsce w grupie wiekowej klas I-III w XV Konkursie Recytatorskim „Potyczki z Tuwimem” pod honorowym patronatem Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łodzi
Wyróżnienie wśród uczniów klas III w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Twórcy czterech kultur dzieciom” – konkurs pod honorowym patronatem Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łodzi
I miejsce w IX ogólnopolskim konkursie recytatorskim twórczości ks. Jana Twardowskiego w kategorii klas I-III


Sukcesy Magdaleny Giemzy:
III miejsce w IX Ogólnopolskim Turnieju Literackim „Bajka ekologiczna”.


Sukcesy Zofii Piestrzeniewicz:
III miejsce w IX ogólnopolskim konkursie recytatorskim twórczości ks. Jana Twardowskiego w kategorii klas I-III


Sukcesy Macieja Szulczewskiego:

wyróżnienie w Otwartym Konkursie Recytatorskim „Mały Książę” org. przez MDK im. Małego Księcia w Ozorkowie


Sukcesy uczniów pod kierunkiem mgr Ewy Olszewskiej i mgr Krzysztofa Wosika - Teatr StrykPstryk

Klakierek dla Kacpra Olszewskiego za wybitną kreację aktorską w V Przeglądzie Teatrów Szkolnych „Wszystko gra” w Łodzi
I miejsce w XXXI Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych „Konfrontacje 2014” dla grupy StrykPstryk
Nagroda specjalna w kategorii TEATR w IX Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Twórczości ks. Jana Twardowskiego dla Kacpra Olszewskiego, Pauliny Kowalskiej i Zofii Piestrzeniewicz
Klakierek dla Pauliny Kowalskiej za wybitną kreację aktorską w V Przeglądzie Teatrów Szkolnych „Wszystko gra” w Łodzi.
Nagroda specjalna za nowatorską, artystyczną scenografię, łączenie elementów teatru tradycyjnego i współczesnego oraz udana próbę zmierzenia się z niełatwym tematem w przedstawieniu „Takie jest życie” w V Przeglądzie Teatrów Szkolnych „Wszystko gra” w Łodzi
Złoty Klakier Dziecięcego Jury w V Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych „Wszystko gra” wŁodzi
I miejsce w XII Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych Apli – Papli w Ozorkowie.
Złota maska w Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Zgierzu
I.miejsce w Wojewódzkim Konkursie Teatralnym „Konfrontacje” w Łodzi
Laureat Ogólnopolskiego Przeglądu Teatralnego „Dziatwa” w Łodzi
II miejsce na XIII Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Radomsku
Wyróżnienie na XI Międzyszkolnych Lalkowych Spotkaniach Teatralnych w Łodzi
I miejsce w IX edycji Festiwalu Teatrzyków Szkolnych „Bajki, baśnie, legendy krajów zjednoczonej Europy”.


Sukcesy uczniów pod kierunkiem mgr Krystyny Jesionowskiej

13 miejsce w kategorii klas V-VI w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „EKOTEST” - Natalia Chabros i Wiktoria Okrój, Maciej Szulczewski – 14 miejsce w kategorii klas III-IV.

I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym „Jestem ekoludkiem” w Bratoszewicach zajęły uczennice: Wiktoria Głowacka i Natalia Chabros z klasy VI a oraz Małgorzata Wiśniewska z klasy V.

Sukcesy uczniów pod kierunkiem mgr Anny Kozioł

IV Gminny Konkurs Literacki dla klas I-III pod hasłem „W krainie wierszy Juliana Tuwima” - III miejsce dla Karoliny Pietrasiak i Marcina Kamińskiego (zespołowo)
II Gminny Konkurs Wiedzy „Mały Omnibus” dla klas I-III w Dobrej - I miejsce (zespołowo) Marcin Kamiński z kl. III, oraz Julia Stankiewicz z kl. II i Bartosz Florczak z kl. Ia
X Gminny Konkurs Ekologiczny dla kl. I-III w Koźlu pod hasłem „Żyj zdrowo i kolorowo” – II miejsce - Karolina Pietrasiak i Marcin Kamiński z kl. III oraz Zuzanna Błaszczyk i Julia Stankiewicz z kl. IIkonkurs plastyczny organizowany przez Dom Kultury w Strykowie („Niezwykła ozdoba choinkowa”)– 2 wyróżnienia, 2 III miejsca, 2 II miejsca i jedno I miejsce – Kacper Smukkonkurs ogłoszony przez Bibliotekę w Strykowie – „Anioły bożonarodzeniowe” – II miejsce – Zosia Piestrzeniewicz

Sukcesy uczniów pod kierunkiem mgr Mirosławy Szostak

Wiktoria Głowacka kl. VIa zajęła III miejsce w Otwartym Konkursie Recytatorskim „Mały Książę” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Małego Księcia w OzorkowieChabros kl. VIa zajęła I miejsce, Wiktoria Głowacka kl. VIa i Alicja Kowalczyk kl. VIa - II miejsce, Małgorzata Wiśniewska kl. V i Michał Krysiak kl. V otrzymali wyróżnienie w konkursie literackim „List do Pana Cogito –Mój powrót do szkoły” zorganizowanym przez DK w NiesułkowieJędrzejewska kl. V i Małgorzata Wiśniewska kl .V zajęły I miejsce w Gminnym Konkursie Literackim „W świecie legend”łgorzata Wiśniewska kl. V dobyła I miejsce, Maja Jędrzejewska kl. V zajęła III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Koźlu – „Wieś polska w poezji”.
Łucja Motyl kl. V - I miejsce, Patrycja Kucińska kl. V - II miejsce, Maria Piekacz kl. V - wyróżnienie w konkursie świątecznym „Anielskie księgi” zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w StrykowieMiśkiewicz kl. V została najlepszym czytelnikiem biblioteki w Strykowie w konkursie „Czytelnik Roku 2013 Gminy Stryków” w kategorii czytelników do lat 15
Łucja Motyl kl. V otrzymała wyróżnienie w Konkursie Literackim „Najbardziej nieprawdopodobna historia” zorganizowanym przez DK w NiesułkowieFlorczak kl. V, Natalia Chabros kl. VIa, Maja Jędrzejewska kl.V, Miłosz Lemiesz kl.V zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego „Leon”




SUKCESY POZASZKOLNE NASZYCH UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2012/2013

Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem mgr Anny Kozioł:
Gminny Konkurs recytatorski „Świerszczykowe Wierszyki” – I miejsce Martyna Dziewulska i Zofia PiestrzeniewiczKonkurs Literacki dla klas I-III pod hasłem „Magiczny świat wierszy Jana Brzechwy” – I miejsce – Karolina Pietrasiak i Marcin Kamiński (drużynowo)Konkurs Wiedzy „Mały Omnibus” dla klas I-III w Dobrej - I miejsce Marcin Kamiński (drużynowo)Konkurs Ekologiczny dla kl.I-III pod hasłem „Lasy to nasze zielone płuca” w Koźlu – III miejsce Marcin Kamiński i Karolina Pietrasiak (drużynowo)
Konkurs „Czytelnik roku 2012” ogłoszony przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Strykowie – I miejsce Martyna Dziewulska (w kategorii 0-19 lat)


Osiagnięcia pod kierunkiem mgr Krystyny Jesionowskiej:
I miejsce uczniów klasy VI: Aleksandry Sobczyńskiej, Karoliny Jasiniak i Macieja Płóciennikowskiego w gminnym konkursie wiedzy o książce i bibliotece organizowanym 9 maja 2013r. przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Strykowie.

Osiągnięcia pod kierunkiem mgr Ewy Olszewskiej
Sukcesy Kacpra Olszewskiego

Wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Na skrzydłach poezji - nowe inspiracje” w kategorii haiku.miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Na skrzydłach poezji - nowe inspiracje” w kategorii dowolny utwór literackimiejsce w VIII łódzkim konkursie recytatorskim „Przyroda we współczesnej poezji dziecięcej”.XXII Bałuckich Spotkań Recytatorów w Łodzidla najlepszego aktora przeglądu teatralnego w Zgierzuóżnienie w XXXIII Wojewódzkim Konkursie Literackim „Mój list z widowni”Prix w Konkursie Recytatorskim „Słowami Tuwima zauroczeni” w Parzęczewiedla najlepszego aktora teatralnego przeglądu w Łodzi „Baśnie, bajki i legendy zjednoczonej Europy”specjalna dla najlepszego aktora w X Przeglądzie Przedstawień w Języku Angielskim w ŁodziPrix Ogólnopolskiego poetyckiego konkursu księdza Jana Twardowskiego w Warszawieóżnienie w kategorii recytacji w Ogólnopolskim Konkursie Janowym

Sukcesy Aleksandry Stęplewskiej i Oliwii Karpińskiej:

Wyróżnienia aktorskie w XII Powiatowym Przeglądzie Teatralnym „Apli Papli – życie to teatr”

Ponadto Kacper Olszewski, Aleksandra Stęplewska i Oliwia Karpińska są członkami grupy teatralnej, która w tym roku szkolnym odniosła wiele sukcesów.
Sukcesy grupy teatralnej „Pod sceną”

I miejsce w XII Powiatowym Przeglądzie Teatralnym w Ozorkowie „Apli – Papli – życie to teatr” w kategorii klas IV-VIPrix XII Powiatowego Przeglądu Teatralnego „Apli Papli – życie to teatr”łota maska w rejonowym przeglądzie teatralnym w Zgierzułoty Klakier w IV Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych „Wszystko gra” w ŁodziDziecięcego Jury w IV Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych „Wszystko gra” w Łodzimiejsce na XII Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Radomskumiejsce w łódzkim konkursie lalkowymóżnienie w Ogólnopolskim Przeglądzie Teatralnym „Dziatwa” w Łodzióżnienie w VII Spotkaniach Mistrzów Teatru w Pacanowie – ranga ogólnopolskamiejsce na XXIV Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych HECA 2013

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Janowym w Warszawie w kategorii teatr

Ponadto w ramach koła nauczycielka Ewa Olszewska przygotowała dwoje młodszych uczniów z klasy I i II do konkursu recytatorskiego „Słowami Tuwima zauroczeni”, w którym Zofia Piestrzeniewicz zdobyła wyróżnienie, a także dostała się do finału Świerszczykowych wierszyków do ŁDKu.
Tworzona na platformie internetowej gazetka „Gumisiowe kalosze” pięciokrotnie zdobywała uznanie dziennikarzy i internautów. Szkoła w nagrodę otrzymała wydruk gazetki z drukarni.
Artykuły uczniów niejednokrotnie były umieszczane w ogólnopolskim dodatku do „Dziennika Łódzkiego”.
Grupa zdobyła I miejsce w ogólnopolskim konkursie dziennikarskim na najciekawsze artykuły opisujące wydarzenia z Wilkowyj – nagroda wizyta na planie filmowym „Rancza”. nagrodę za aktywną działalność na platformie Junior Media dwoje dziennikarzy otrzymało bilety na koncert Justina Biebiera i mogło przeprowadzić wywiady z fanami oraz napisać reportaż z koncertu.uczniów (Oliwia Karpińska, Ola Stęplewska i Kacper Olszewski) w nagrodę za aktywność wzięło udział w spotkaniu z marszałkiem województwa łódzkiego.Olszewski został uznany za najlepszego dziennikarza tegorocznej edycji Junior Media i w nagrodę w Warszawie w Pałacu Prezydenckim poprowadził galę, na której wręczano nagrody dla Nauczycieli Roku 2013.

Osiągnięcia pod kierunkiem mgr Mirosławy Szostak
Łucja Motyl z kl. IV została laureatką w Ogólnopolskim konkursie „Klik i pstryk”
I miejsce Ola Sobczyńska z kl.VI , II miejsce - Natalia Chabros z, IV miejsce - Wiktoria Głowacka z kl.Va w Konkursie literackim „Najbardziej nieprawdopodobna historia” zorganizowanym przez Dom Kultury w Niesułkowie

I miejsce Wiktoria Głowacka w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Koźlu

Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem mgr Krzysztofa Wosika
Bartosz Malinowski otrzymał nagrodę w konkursie na Książkę Artystyczną zorganizowanym w ramach Salonu Ciekawej Książki Łódź 2012 oraz Malinowski otzrymał nagrodę Dyrektora Państwowego Instytutu Geologicznego w konkursie plastycznym „Drapieżne oblicza Ziemi”.
Alicja Balcerek zajęła II miejsce w konkursie plastycznym „Drapieżne oblicza Ziemi”.
Alicja Kowalczyk zdobyła nagrodę w wojewódzkim konkursie plastycznym „Artystyczny tomik poezji Juliana Tuwima”
Kacper Olszewski zdobył wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Artystyczny tomik poezji Juliana Tuwima”Olszewski zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na książkę artystyczną.

Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem mgr Katarzyny Bukrym

I miejsce w gminnym konkursie: „W świecie baśni i bajek” – organizowanych przez ZS nr 1 w Strykowie

Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem mgr Joanny Tokarskiej
I miejsce w gminnym konkursie ekologicznym w Koźlu

Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem mgr Rafała Mostowskiego

I miejsce w gminnych zawodach sportowych w piłce nożnej o Puchar premiera Donalda Tuska
I miejsce w powiatowych zawodach sportowych w piłce nożnej o Puchar premiera Donalda Tuska
IV miejsce w Finałach wojewódzkich w piłce nożnej o Puchar premiera Donalda Tuska
I miejsce w powiatowych zawodach Sportowych o puchar Tymbarku i udział w zawodach wojewódzkich
II miejsce chłopców i dziewczynek w gminnych zawodach sportowych w piłce nożnej

Osiągnięcia pod kierunkiem mgr Beaty Florczak

Gminny Konkurs Recytatorski „Świerszczykowe wierszyki”- Gabriela Domańska i Aleksander Kucharski- I miejsca
Gminny Konkurs „Tęga głowa”- Julia Zasada – I miejsce


Osiągnięcia pod kierunkiem mgr Anny Wilczyńskiej

W Gminnym Konkursie Języka Angielskiego i Piosenki Angielskiej w Niesułkowie, uczniowie naszej szkoły zajęli IV miejsce. Występujący jako duet Wiktoria Głowacka i Jakub Piotrowski otrzymali wyróżnienie za wyjątkowe wykonanie piosnki „Let it Snow”. Ta sama para uczniów ze Strykowa otrzymała też nagrodę specjalną ufundowaną przez jednego z jurorów: występ z towarzyszeniem Estradowej Orkiestry Miasta - Gminy Stryków

Osiągnięcia pod kierunkiem mgr Jadwigi Witkowskiej

Nadia Bolechowicz w Gminnym Konkursie Plastycznym - I miejsce
Nadia Bolechowicz w Gminnym Konkursie Plastycznym - II miejsce
Oliwier Bolechowicz w Gminnym Konkursie Plastycznym - III miejsce.
W Gminnym Konkursie Wiedzy „ Mały Omnibus” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Dobrej uczeń Maciej Szulczewski zajął I miejsce.
W Gminnym Konkursie „ Tęga głowa” odbywającym się w Szkole nr 2 Maciej Szulczewski i Oliwier Bolechowicz zajęli I miejsce.

W IX Gminnym Konkursie Ekologicznym uczniowie z klasy IIIa zdobyli II miejsce.











startowa | glowna | aktualnosci | dla rodzicow | Samorzad | logopeda | biblioteka | dokumenty | zaj. pozalekcyjne | organizacje | historia szkoly | archiwum | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego