SP nr1


Idź do treści

sukcesy

aktualnosci

SUKCESY POZASZKOLNE UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 POD KIERUNKIEM OKREŚLONYCH NAUCZYCIELI:

Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem p. Ewy Olszewskiej:

  • gminny konkurs literacki "W podróży ze Stasiem i Nel":

- I miejsce Martyna Dziewulska
- III miejsce - Julia Zielińska
- wyróżnienia - Michalina Banasiak i Martyna Madyńska

  • Wojewódzki Konkurs Recytatorski Twórczości Mniej Znanej "Słowa jak promienie" w Zgierzu

- I miejsce Paulina Kowalska z klasy VI
- wyróżnienia: Zosia Piestrzeniewicz, Oliwia Rojek, Marysia Gadomska z klasy VI i Zosia Chybińska z klasy IV.



Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem p. Mirosławy Szostak:

  • gminny konkurs literacki "W podróży ze Stasiem i Nel":

- II miejsce Julia Rosak
- wyróżnienie - Kornel Lewandowski


SUKCESY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 POD KIERUNKIEM OKREŚLONYCH NAUCZYCIELI:

Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem p. Małgorzaty Nowak

  • VI Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych (I miejsce – Kornel Lewandowski z klasy IV

II miejsce – Karolina Pietrasiak z klasy V I III miejsce – Julia Zasada z klasy VI

  • VIII Szkolny Konkursy Języka Niemieckiego. (klasa IV: I miejsce – Kornel Lewandowski, II miejsce – Tomasz Pawlak, III miejsce – Julia Bartczak) klasa V: I miejsce – Karolina Pietrasiak, II miejsce – Łukasz Kwiatkowski, III miejsce – Marcin Kamiński, klasa VI: I miejsce – Julia Zasada, II miejsce – Dawid Głowacki, III miejsce – Aleksander Kucharski
  • V Gminny Konkurs Języka Niemieckiego pt. „Bei mir zu Hause”. (I miejsce – Karolina Pietrasiak (kl. V) i Julia Zasada (kl. VI)

Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem p. Renaty Chabros

  • XXIV Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus- Matematyka :

Julia Zasada z klasy VI została laureatem I stopnia( 96 pkt na 100 możliwych do zdobycia)
Maciej Szulczewski z klasy VI został laureatem I stopnia( 96 pkt na 100 możliwych do zdobycia)
Karolina Pietrasiaki z klasy V została laureatemII stopnia( 92 pkt na 100 możliwych do zdobycia)
Kornel Lewandowski z klasy IV został laureatem III stopnia( 88 pkt na 100 możliwych do zdobycia).
Piotr Pawlak z klasy VI został laureatem IV stopnia( 84 pkt na 100 możliwych do zdobycia)
Krystian Piechucki z klasy VI został laureatemIV stopnia( 84 pkt na 100 możliwych do zdobycia)

Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem p. Ewy Olszewskiej

  • 1. miejce w Ogólnopolskim Konkursie Mój Pierwszy Mail" - uczniowie klasy IV + Kacper Olszewski (absolwent szkoły)
  • 2. miejsce w wojewódzkim konkursie recytatorskim "Moja bajka" - Paulina Kowalska
  • Bałuckie Spotkania Recytatorów w Łodzi - Julia Zielińska i Paulina Kowalska - laureatki zakwalifikowane do wieczoru poetyckiego "Refleksje i nastroje"..
  • 1. miejsce ex aequo w gminnym konkursie recytatorskim "Pory roku w poezji" w Koźlu - Paulina Kowalska i Oliwia Rojek
  • 1. miejsce w Powiatowym Przeglądzie Teatralnym Apli Papli w Ozorkowie dla grupy teatralnej za przedstawienie "Kapuściane okulary"
  • Łódzki konkurs recytatorski „Twórcy czterech kultur dzieciom” - 1. miejce Paulina Kowalska


Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem p. Mirosławy Szostak:

  • Zuzanna Walak nagroda główna w II Międzypowiatowym Konkursie Fotograficznym „Cuda natury” w WODN w Zgierzu

Łucja Motyl ( absolwentka naszej szkoły) nagroda główna w II Międzypowiatowym Konkursie Fotograficznym „To warto zobaczyć ” w WODN W Zgierzu

  • Krzysztof Gwoździński nagroda specjalna w I Międzypowiatowym Konkursie Rękodzielniczym kategoria Dioramy w WODN w Zgierzu,, Tomasz Pawlak nagroda specjalna w I Międzypowiatowym Konkursie Rękodzielniczym kategoria Dioramy w WODN w Zgierzu,
  • Martyna Madyńska wyróżnienie w II Międzypowiatowym Konkursie Fotograficznym „Cuda natury” w WODN w Zgierzu, Gabriela Domańska wyróżnienie w II Międzypowiatowym Konkursie Fotograficznym „Cuda natury” w WODN w Zgierzuł, Michał Krysiak (absolwent naszej szkoły) wyróżnienie w II Międzypowiatowym Konkursie Fotograficznym „Cuda natury” w WODN w Zgierzu
  • Julia Stankiewicz wyróżnienie w I Międzypowiatowym Konkursie Rękodzielniczym „Czas na handmade” w WODN w Zgierzu
  • Zuzanna Błaszczyk wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Lubelszczyzna w legendach" w Szkole Podstawowej nr 3 w Lublinie
  • Julia Zasada I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii" w ZS1 w Strykowie, Maciej Szulczewski II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii" w ZS1 w Strykowie
  • Julia Stankiewicz i Kornel Lewandowski II miejsce w XIV Gminnym Konkursie Literackim „Podróż do krainy baśni” w SP1 w Strykowie
  • Maciej Szulczewski II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „ Pory roku w poezji” w SP w Koźlu
  • Julia Bartczak, Julia Rosak, Julia Stankiewicz III miejsce w Gminnym Konkursie "Tradycje Świąt Bożego Narodzenia" w SP w Dobrej
  • Uczniowie klasy IV - I miejsce w Szkolnym Konkursie Czytelniczym


Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem p. Moniki Wojtas

  • Gminne eliminacje 6 turnieju orlika o puchar premiera RP dziewcząt - miejsce III
  • Gminne eliminacje 6 turnieju orlika o puchar premiera RP chłopców (10-11 lat) -miejsce II
  • Gminne eliminacje 6 turnieju orlika o puchar premiera RP chłopców (12-13 lat) - iejsce II
  • Mistrzostwa gminy Stryków w unihokeju dziewcząt - miejsce IV
  • Mistrzostwa gminy Stryków w unihokeju chłopców - miejsce III
  • Mistrzostwa gminy Stryków w turnieju tenisa stołowego chłopców miejsce IV
  • Mistrzostwa gminy w zawodach „5 milionów” - miejsce IV
  • Mistrzostwa gminy Stryków w mini piłkę nożną chłopców - miejsce III
  • Mistrzostwa gminy Stryków w „Czwórboju lekkoatletycznym” dziewcząt - miejsce I
  • Mistrzostwa gminy Stryków w „Czwórboju lekkoatletycznym” chłopców - miejsce I


Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem p. Beaty Florczak:

  • Gminny konkurs plastyczny „Zimowy Krajobraz Świąteczny”: I miejsce – Roksana Skowrońska, II miejsce – Paulina Kowalska
  • II Gminna Olimpiada Wiedzy Ekologicznej: III miejsce – Jan Dąbrowski (drużynowo)
  • Konkurs organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Strykowie: „Czytelnik Roku 2015”, I miejsce w swojej kategorii wiekowej – Bastian Budziarski
  • Szkolny konkurs czytelniczy organizowany przez bibliotekę: I miejsce – klasa IIa, I miejsce – Jan Dąbrowski


Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem p. Joanny Gorzkiewicz

  • Szkolny konkurs plastyczny „Dla nauczyciela” - 1. miejsce Kacper Pośpiech
  • Łódzki konkurs recytatorski „Twórcy czterech kultur dzieciom” - 3. miejce Martyna Kośmider
  • Gminny konkurs plastyczny „Świąteczny krajobraz” - Brewiński Bartosz I m-ce, Pośpiech Kacper wyróżnienie, Kubiak Paweł wyróżnienie
  • Gminny konkurs plastyczny „Molik książkowy" - Florczak Mikołaj 1 m-ce, Brewiński Bartosz 1 m-ce, Chojnacka Barbara 2 m-ce, Pośpiech Kacper wyróżnienie, Kośmider Martyna2 m-ce
  • Gminny konkurs recytatorski „Świerszczykowe wierszyki” - 1. miejsce Anna Kwiatkowska
  • Gminny konkurs wiedzy przyrodniczej - Markowski Adam IV m-ce (drużynowo)


Osiągnięcia uczniów pod kierunkiem p. Zbigniewa Jędrzejczaka

  • II miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej - Karolina Pietrasiak kl. V
  • III miejsce w Gminnej Olimpiadzie Historyczno-Sportowej- Julian Adamik kl. V, Oliwier Bolechowicz kl. VI, Maciej Szulczewski kl. VI.


startowa | glowna | aktualnosci | dla rodzicow | Samorzad | logopeda | biblioteka | dokumenty | zaj. pozalekcyjne | organizacje | historia szkoly | archiwum | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego